2 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 4 hoekzitjes 4.0 x 4.0 x 0.5
SKU255.404.05K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak met zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 3.791
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,0 x 4,0 x 0,5 m |
| Valzone | 7,1 x 7,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,1 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.360.5KP€ 16.435 -
2 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
