Zandbak Rebo 6.0 x 5.0 x 0.4
SKU255.605.05K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 5.411
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 6,0 x 5,0 x 0,4 m |
| Valzone | 9,1 x 8,1 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 8,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan met bordes H2.0
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.022.0UP€ 2.777 -
5 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
