9 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,4 x 0,5 x 2,0 m |
| Valzone | 4,2 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
