4 varianten
op basis van materiaal
Speelpaneel Regenmaker
€ 833
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 0,9 x 0,2 x 1,1 m |
| Valzone | 3,9 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 1,1 x 0,3 m |
