4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Heidelberg
€ 8.974
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,1 x 2,4 x 2,1 m |
| Valzone | 2,6 x 2,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 1.7 x 0.7 x 0.6 m |
