4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Wartburg
€ 9.666
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,1 x 4,0 x 3,0 m |
| Valzone | 6,7 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,7 x 0,6 m |
