4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Chepstow
€ 6.534
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,7 x 1,8 x 2,1 m |
| Valzone | 4,9 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 1.7 x 0.7 x 0.6 m |
