4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Drakensteyn
SKUBBI.115.C
ProductcategorieSpeelhuisjes
ProductlijnFigura Play Castle
€ 3.763
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 1,6 x 1,5 x 1,8 m |
| Valzone | 4,6 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 1,8 x 1,15 x 0,02 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Kasteel Castelvecchio
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBI.104.CUP€ 7.518 -
4 varianten op basis van materiaal
