4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Beaumaris
€ 14.465
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,2 x 2,7 x 2,1 m |
| Valzone | 2,9 x 2,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
