4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Marksburg
€ 14.389
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,3 x 2,1 x 2,5 m |
| Valzone | 6,4 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2.3 x 0.8 x 0.8 m |
