4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Bojnice
€ 14.871
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,0 x 4,1 x 3,0 m |
| Valzone | 7,6 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 7,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 3.2 x 0.7 x 0.6 m |
