4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Moszna
€ 13.803
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 4,5 x 3,6 x 2,5 m |
| Valzone | 7,3 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,3 x 0,8 x 0,8 m |
