2 varianten
op basis van materiaal
Tractor met hooiwagen Rood
€ 10.836
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,4 x 2,3 x 1,8 m |
| Valzone | 4,9 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,4 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 2.2 x 0.9 x 0.6 m |
|---|
