2 varianten
op basis van materiaal
Speelschip achtersteven
€ 2.213
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,4 x 1,3 x 1,1 m |
| Valzone | 5,4 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 15 kg |
| Grootste onderdeel | 1.7 x 0.8 x 0.3 m |
