Trein locomotief Geel
€ 4.690
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,3 x 1,4 m |
| Valzone | 5,4 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 1,2 x 0,02 m |
