2 varianten
op basis van materiaal
Trein Rood
€ 9.540
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,7 x 2,4 x 1,4 m |
| Valzone | 2,5 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 1,2 x 0,02 m |
