4 varianten
op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan H1.5
€ 3.281
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,1 x 0,7 x 2,2 m |
| Valzone | 5,6 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 23 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 0,5 x 0,5 m |
