4 varianten
op basis van materiaal
Veerwip Paard
SKUBBI.711.B
ProductcategorieWippen
Sub productcategorieVeerwip
ProductlijnFigura Play City
€ 3.017
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 0,8 m |
| Afmetingen | 3,2 x 0,4 x 0,9 m |
| Valzone | 5,2 x 2,4 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 2,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 40 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,1 x 0,1 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
9 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
