4 varianten
op basis van materiaal
Kruiswip Margriet
€ 848
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Veren, Wippen |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 1,0 x 1,0 x 0,7 m |
| Valzone | Ø 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2,2 x 0,9 x 0,6 m |
