4-Persoonswip leuning
SKUBBP.012.2A
ProductcategorieWippen
Sub productcategorieVierpersoonswip
ProductlijnBasic Play
€ 1.650
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,3 x 0,9 m |
| Valzone | 5,0 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 2,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 32 kg |
| Grootste onderdeel | 3,1 x 0,3 x 0,6 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
6 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
