6 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H1.5
€ 6.871
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,7 x 2,3 m |
| Valzone | 4,1 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 150 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 0,9 x 1,6 m |
