3 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel H2.2
SKUBBP.031.6A
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieMulti schommel
ProductlijnBasic Play
€ 4.183
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 6,9 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,5 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.360.5AP€ 19.194 -
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.360.1AP€ 17.274 -
