2 varianten
op basis van materiaal
Hangmat
€ 3.059
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,4 x 0,7 x 1,0 m |
| Valzone | 5,1 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 16 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 0,2 x 0,2 m |
