Enkele schommel H2.5
€ 2.462
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 4 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,7 x 2,6 m |
| Valzone | 7,2 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 2,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 14 kg |
| Grootste onderdeel | 3.3 x 0.3 x 0.3 m |
