4 varianten
op basis van materiaal
Wildwaterpad dubbel
SKUBBP.046.4K
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
ProductlijnBasic Play
€ 2.024
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Educatie |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,1 x 1,5 x 0,2 m |
| Valzone | N,v,t, |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
8 varianten op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan met grip H1.5
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.020.3KP€ 2.555 -
8 varianten op basis van materiaal
