4 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Draaien |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 1,1 m |
| Valzone | Ø 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
