Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Draaien |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 1,4 m |
| Valzone | Ø 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 278 kg |
| Grootste onderdeel | 0,5 x 0,5 x 1,1 m |
