Klimtoestel Ladder
€ 1.337
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Fitnessen, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 0,9 x 0,1 x 2,4 m |
| Valzone | 3,9 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
