3 varianten
op basis van materiaal
Schoolbord
SKUBBP.090.6G
ProductcategorieSpeel- & leerpanelen
Sub productcategorieSpeelpaneel
ProductlijnBasic Play
€ 909
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | n,v,t |
| Afmetingen | 0,9 x 0,2 x 1,3 m |
| Valzone | 3,9 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
