6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.112.2RR
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie1 toren
ProductlijnBasic Play
€ 8.686
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,7 x 1,0 x 3,1 m |
| Valzone | 6,1 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten
-
5 varianten op basis van materiaal
