4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Aquamarijn
€ 12.911
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,3 x 2,4 x 3,5 m |
| Valzone | 6,8 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
|---|
