5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Saffier
€ 5.361
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,2 x 1,4 x 2,4 m |
| Valzone | 5,8 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 27 kg |
| Grootste onderdeel | 0,6 x 2,8 x 2,0 m |
