5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Danburiet
SKUBBP.120.6AR-618
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie1 toren
ProductlijnROCKS
€ 12.045
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,6 x 2,1 x 3,5 m |
| Valzone | 8,4 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 49 kg |
| Grootste onderdeel | 0,4 x 0,4 x 4,1 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
9 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Amazoniet
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.213.4BP€ 24.259 -
4 varianten op basis van materiaal
-
9 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
