Combinatietoestel
€ 4.682
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,5 x 1,9 m |
| Valzone | 4,8 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 4.682
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,5 x 1,9 m |
| Valzone | 4,8 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |