7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 7.070
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,4 x 1,9 m |
| Valzone | 5,0 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
