3 varianten
op basis van materiaal
Hooiberg
€ 6.144
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,5 x 2,5 m |
| Valzone | 4,8 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
