4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.210.6HR
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play
€ 12.972
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 1,9 x 3,1 m |
| Valzone | 8,0 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
