2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.286
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 1,6 x 2,5 m |
| Valzone | 8,0 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
