Combinatietoestel
€ 8.903
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,8 x 2,3 x 2,4 m |
| Valzone | 6,7 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
