2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Hiddeniet
€ 24.419
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,6 x 2,7 x 3,5 m |
| Valzone | 10,2 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,7 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 69 kg |
| Grootste onderdeel | 3,5 x 0,8 x 1,0 m |
