Combinatietoestel
€ 14.838
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,2 x 3,8 x 2,6 m |
| Valzone | 6,8 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
