3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 12.911
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 4,3 x 3,8 x 2,4 m |
| Valzone | 7,3 x 6,9 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
