2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 9.096
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,8 x 3,8 x 2,4 m |
| Valzone | 6,7 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
