7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 22.342
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,8 x 1,6 x 3,1 m |
| Valzone | 11,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 11,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,0 x 0,6 m |
