Speelschip Woeste Willem
€ 50.648
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 2,0 |
| Afmetingen | 12,4 x 3,2 x 5,7 m |
| Valzone | 14,6 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 15,1 x 6,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
