5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
€ 20.161
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 7,2 x 3,4 x 2,0 m |
| Valzone | 5,8 x 9,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 10,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
