6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 20.611
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,9 x 2,5 m |
| Valzone | 8,0 x 6,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
