Combinatietoestel
€ 25.694
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,9 x 4,9 x 3,1 m |
| Valzone | 8,3 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 7,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
