5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.413.3KR-032
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie4 torens
ProductlijnROCKS
€ 29.994
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 3,9 x 3,5 x 2,2 m |
| Valzone | 8,9 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten
-
7 varianten op basis van materiaal
-
Combinatietoestel Prasioliet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.216.2UP€ 21.178 -
7 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Sodaliet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.610.9UP€ 25.520 -
5 varianten op basis van materiaal
