5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 35.780
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 7,6 x 3,1 m |
| Valzone | 8,0 x 10,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 10,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
